Вебмастеру:
Добавьте разнообразия на страницы Вашего сайта при помощи
легко настраиваемого под Ваш дизайн новостного информера
Глава ОАК пообещал выпустить триста Ил-112В в ближайшие годы Глава ОАК пообещал выпустить триста Ил-112В в ближайшие годы Украинские хоккеисты признались в сдаче матча ЧМ-2017 Украинские хоккеисты признались в сдаче матча ЧМ-2017 NYT рассказала подробности отставки главного советника Трампа NYT рассказала подробности отставки главного советника... США заявили о намерении уйти из Сирии после победы над ИГ США заявили о намерении уйти из Сирии после победы над ИГ Число пострадавших от нападения в Финляндии выросло до 10 Число пострадавших от нападения в Финляндии выросло до 10
 
лента новостей
 
ТОП месяца

 


 
поиск

 


 

:: расширенный поиск ::

 

 
меню 
 
интересное в сети

 

 

 

 

 

 

 
наука и техника
17/07/2014 14:38

Створення сайтів з юзабіліті - поради програмістів

Усі сторінки повинні мати унікальні імена в тезі Title. Якщо цього не робити, копіювати сторінки сайту буде набагато важче. Під час збереження всіх наступних сторінок після 1-ї браузер кожен раз буде говорити про те, що така сторінка вже є, і чи потрібно її замінити? 


Поради з юзабіліті 


Для того, щоб зберегти кожну сторінку відвідувач повинен буде змінювати її назву сам. Це не дуже зручно, і навіть може дратувати користувачів і збивати з пантелику. 


Відкривати сторінки свого сайту потрібно в одному і тому ж вікні, а сайти інших авторів - в новому вікні. Якщо цього не робити, то користувачі втратять шлях повернення або забудуть повернутися назад на ваш сайт. Створення сайтів автоматизує процес сторінок на нових системах управління, проте це лише "движки", а ще є контент та юзабіліті.


Банери, які ви використовуєте для того, щоб рекламувати свою продукцію або продукцію інших, слід розташовувати на найбільш видних місцях. Лічильники-банери пошуковиків, каталогів і рейтингів потрібно помістити внизу, в підвалі сторінки. Вони знадобляться вам лише тому, що їх встановлення потрібно адміністрацією сервісів в обмін на надані ними послуги. 


Але, присутність банерів лічильників на сторінці сайту може бути нейтралізовано за допомогою простого нехитрого скрипта, який буде затуманювати їх картинки. Якщо на них навести курсор, то їх яскравість збільшитися, вони ніби будуть випливати з туману, а при зведенні курсора вони знову будуть погружатся в туман. Виглядати це може дуже ефектно і буде привертати увагу користувачів. 


Але набагато краще використовувати не лічильники, а лог-файли, що реєструють всі відвідування як відвідувачами, так і павуком, навіть невеликі за часом, коли лічильнику навіть не вистачає часу на завантаження. Крім того, це не потребуватиме включення в html-код кожного рядка програмного коду лічильника, що набагато спрощує і прискорює їх завантаження. Але, для того, щоб використовувати лог-файли, потрібно зареєструвати свій сайт на платному хостингу. Так як на безкоштовному хостингу доступ до лог-файлів не надається.


Не потрібно витрачати час на боротьбу з плагіатом. Користуйтеся плагіаторами для збільшення популярності вашого сайту. Відразу найкраще підготувати тексти, розробка сайтів триває 10-15 днів, програмісти будуватить структуру, а ви вже пишете тексти для сторінок. Для чого необхідно вставити в текст статей посилання на ваш сайт. Плагіатори найчастіше наосліп в точності копіюють статті з різних сайтів і не роблять перевірку html-коду. Ваші статті на інших сайтах будуть тільки допомагати робити ваш сайт популярнішим. 


Пишіть свої статті з особливим стилем, який притаманний лише вам. Прагніть створити свою манеру написання статей, щоб, де б не була опублікована ваша стаття, вас би впізнавали по стилю написання тексту.


Олег Свірський - Айтішник.

 

 

 

 

Мартышки защитились от леопардов с помощью ученых

Мартышки защитились от леопардов с помощью ученых

Белогорлые мартышки извлекли выгоду из присутствия биологов на их территории: ученые стали для них «живыми щитами», в присутствии которых можно не бояться леопардов и смело спускаться на землю...

 

Тирольский ледяной человек имел предрасположенность к атеросклерозу

Тирольский ледяной человек имел предрасположенность к атеросклерозу

В то время как распространенность и факторы риска атеросклероза разнятся в древнем и современном обществе, генетическая предрасположенность и генетический риск возникновения заболевания очень...

 

В Северном ледовитом океане впервые замечены гигантские волны

В Северном ледовитом океане впервые замечены гигантские волны

По мере потепления климата и таяния арктических льдов летом в Северном ледовитом океане появляется все больше открытой воды — именно там ученые впервые заметили волны размером с дом. Это стало...

 

Кулиндадромеус забайкальский был покрыт перьями и чешуей

Кулиндадромеус забайкальский был покрыт перьями и чешуей

Перья были у самых древних динозавров, а не только у теропод — об этом свидетельствуют останки ящера юрского периода, найденные около пади Кулинда в Забайкальском крае. О новом виде, названном...

 

Депутаты получат свою соцсеть

Депутаты получат свою соцсеть

Профессиональная социальная сеть появится для депутатов. Аккаунты сумеют завести парламентарии всех уровней и приглашенные ими специалисты.

 

Физики обсудили место кроликов в ящиках

Физики обсудили место кроликов в ящиках

Специалисты рассмотрели с квантовых позиций принцип Дирихле о кроликах и клетках: если число кроликов больше числа клеток, то хотя бы в одной клетке будет более одного кролика. В квантовой...

 

 

 

 

:: все новости из этой категории на 17/07/2014 ::

 

 

последняя новость  
 

 

Оторвавшийся шатер убил двоих на фестивале пива в Австрии

19/08/2017

 

Оторвавшийся шатер убил двоих на фестивале пива в Австрии

 

Два человека погибли, около 50 пострадали в результате обрушения шатра на пивном фестивале в австрийской коммуне Санкт-Йохан-ам-Вальде. По данным полиции, палатка рухнула из-за ураганного ветра, который полностью разрушил фестивальное помещение, разметав внутреннее убранство.

 

 

архив
 
 
2006 | 2007 | 2008 | 2009
2010 | 2011 | 2012 | 2013
2014 | 20152016

Июль, 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

 

без политики  
 

 

гороскоп  
 

 

опрос  
 

 

Для Вас фаст-фуд - это:

 

Удобный способ быстро перекусить

 

Дешевая еда на каждый день

 

Отрава для человеческого желудка

 

Понятия не имею, что это такое

 

 

 

:: результаты опроса ::